Sporting Lizbon Beşiktaş canlı izle, hangi kanalda, şifreli mi?

Sporting Lizbon Beşiktaş canlı izle, hangi kanalda, şifreli mi?

Sporting Lizbon Beşiktaş maçı toprak Kartal’ın yazgı sınavı. UEFA Avrupa Ligi’nde son hafta mücadelelerinde Beşiktaş Sporting Lizbon deplasmanında en azından 1 benek yutmak için uğraş edecek. peki Sporting Lizbon Beşiktaş maçı zaman kaçta, ne kanalda, şifreli mi? aha bütün detaylar…

Sporting Lizbon Beşiktaş maçı UEFA Avrupa Ligi’nde gecenin en şiddetli mücadelelerinden biri olacak.
Sporting Lisbon Beşiktaş maçı temsilcimizin Avrupa’daki kaderini belirleyecek son 90 dakika.
Sporting Lizbon Beşiktaş maçının şifreli mi şifresiz mi yayınlanacağı futbolseverler aracılığıyla merak ediliyor.

SPORTING LIZBON BEŞİKTAŞ kıpırdak İZLE / güçlü ANLATIM

Sporting Lizbon Beşiktaş maçı UEFA Avrupa Ligi’nde H Grubu son hafta karşılaşması olacak. yağız Beyazlılar, son karşılaşma öncesinde 9 puanla reis durumda mevki alıyor. Sporting Lizbon ise 7 puanla 3. sırada. Lokomotiv Moskova, 8 puanla 2. sırada bulunuyor.

Beşiktaş Sporting Lizbon maçını kazanırsa gruptan önder olarak çıkacak. eğer berabere kalır, Lokomotiv Moskova da Skenderbeu’yu yenerse, siyah Beyazlılar, grubu ikinci sırada tamamlayarak Avrupa yoluna devam edecek.

BEŞİKTAŞ’A kardeşlik YETİYOR

Kara Kartal’ın grubu berenarı karışık. Yukarıda maruz ihtimallerin dışında, Beşiktaş Sporting Lizbon’a yenilir, Lokomotiv Moskova da galip gelirse, siyah Beyazlılar Avrupa macerasına veda etmiş olacak.

Beşiktaş’ın gruptan çıkamaması için bir olabilirlik daha bulunuyor. Sporting Lizbon Beşiktaş’ı 2 farklı yener, Lokomotiv Moskova da Skenderbeu’yla berabere kalırsa, Kartal gene Avrupa’ya veda ediyor.

SPORTİNG LİZBON BEŞİKTAŞ MAÇI ne KANALDA ŞİFRELİ Mİ?

Beşiktaş Sporting maçı Beşiktaş maçı 10 kânunuevvel 2015 Perşembe günü zaman 22.05’te UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. maçında oynanacak olan Sporting Lizbon Beşiktaş mücadelesi TRT 1’den naklen yayınlanacak. tıpkı zamanda bu yayın TİVİBU Spor 2 ekranlarında da olacak.

SKENDERBEU LOKOMOTİV MAÇI?

Avrupa Ligi’nde Beşiktaş’ın sair rakipleri olan Skenderbeu Lokomotiv Moskova maçı ise vakit 22.05’te TİVİBU Spor 3 ekranlarında olacak.

QUARESMA’YA oylumlu İLGİ

THY’ya ilgili mahsus bir uçakla Lizbon Havaalanı’na gelen Beşiktaş kafilesinde yöntem yönetmen Şenol Güneş’in dışında kamp kadrosundaki 19 futbolcu yan aldı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve 5 yönetici de takımla Lizbon’a geldi.

Havaalanı çıkışında azca sayıda Beşiktaş taraftarı bulunurken, Portekiz basınının hassaten Ricardo Quaresma’ya heybetli nazarıitibar göstermesi dikkati çekti. Portekizli futbolcu, dü güven görevlisinin yaklaşan koruması eşliğinde havaalanından çıkarıldı.
İlişkili Haber

Beşiktaş’ın düşüşündeki 4 neden!

SPORTİNG LİZBON BEŞİKTAŞ 11’LERİ (MUHTEMEL)

SPORTİNG LİZBON: Patricio, Silva, Ewerton, Figueiredo, Esgaio, Mario, William, Aquilani, Ruiz, Montero, Pereira

BEŞİKTAŞ: miğfer Zengin, Beck, Tosic, Rhodolfo, İsmail, Quaresma, Atiba, Oğuzhan, Sosa, Olcay, Gomez

BEŞİKTAŞ GRUPLARDAKİ BAŞARISINA GÜVENİYOR

Beşiktaş, 2009-10 sezonuyla yan yana yeni formatı ve ismiyle oynanan şölende zümre aşamasında dördüncü yol yer alıyor. Siyah-Beyazlılar, daha önce kabile gösterdiği üç ayrı senede öte tura yükselmeyi başardı. 2010-11’de ikinci, 2011-12’de şef oldu. Geçtiğimiz yıl ise hiç kaybetmeden zirveye çıktı.

Kartal’ın bir sair güvencesi ise deplasman istatistikleri. dış sahadaki 9 maçta 7 yengi ve 2 beraberlik alındı.

GÖKHAN töre VE ERSAN YOK

Beşiktaş’ta, Sporting Lizbon maçı öncesinde Gökhan âdet ve Ersan Adem Gülüm’ün sakatlıkları bulunuyor.

Yaklaşık dü haftadır takımdan ayrı olan ve ferdî çalışmalara süregelen Ersan ile Kayserispor karşılaşmasının ardından dizinde ödem oluşan Gökhan, Portekiz’e götürülmedi.

1 thought on “Sporting Lizbon Beşiktaş canlı izle, hangi kanalda, şifreli mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir