Aralık 11, 2015

Hakkımızda

Hakkımızda Biz Kimiz

Ülkemizde sosyal ağın hızla yükselişe geçmesinden sonra, internet alanında sunulan tüm hizmetlerden hemen hemen herkes faydalanmaktadır. Ancak yapılacak olan her türlü kullanım için vazgeçilmezler arasında muhakkak güvenlik başta gelmektedir. İşte bu sebeple size güvenlik alanında hizmet vermek için kurulmuş olan pakkasa uygulaması ile artık internet ortamında özgürce hareket edebileceksiniz. Bu konular ile ilgili tüm bilgileri size paykasa ve astropay hakkımızda bölümünde detaylı olarak vereceğiz. İnternet kullanımı ile birlikte artık her türlü alışverişin bile yapıldığı bu sanal mağazalarda, herkesin çekindiği konu alım satımda yapılacak güvenlik sorunları idi. Paykasa kart uygulaması ile artık bu alandaki güvenlik sorunları da çözülmüş oldu. Paykasa satın al bölümünden hangi şekilde temin edileceği de yine sizlere detaylı olarak anlatılmıştır.

Paykasa Hakkında

İnternet sitelerinden yapılan alışverişler veya oyun ödemeleri gibi alanlarda kullanılan kredi kart bilgileri, bir takım dolandırıcıların hedefi olması ile bu güvensizlik sorunları ortaya çıkmıştır. Paykasa hakkımızda bölümünde de sizlere anlatılmak istenen bu tür ortamlar için yapılacak alışverişlerde güvenli bir ödeme seçeneğinin tercih edilmesi yolunda olacaktır. Paykasa kart kişilerin özel bilgilerinin paylaşılmadığı, sadece özel pin kodlarının kullanılarak alışverişlerin tamamlandığı ön ödemeli kart sistemidir. Hazırlanan özel kodlamalar ve algoritmalar ile sunulan kart seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Paykasa satın al bölümünde hazırlanmış olan farklı ve çeşitli bakiyelere ayrılı kartları alarak, kendi mail sayfanızda aktif edebilir, daha sonra internetten alışverişleriniz için güvenli ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paysaka ile yapılan hiçbir alışverişte size ait özel bilgilerinizi sunmanıza gerek kalmayacaktır.

Astropay Hakkında

Astropay kart ile yapılacak alışverişlerde kişisel bilgilerin verilmemesinden dolayı aynı zamanda gizlilik de ön palana çıkmaktadır. Yaptığınız alışverişlerde özel bir gizlilik söz konusu olacaktır. Astropay satın al ile artık özgün ve güvenli bir şekilde alışverişler yapabilirsiniz. Ancak yapılacak olan her türlü alışverişler için astropay kartların seçimlerini muhakkak resmi satıcılardan almanız önemlidir. Astropay hakkımızda bölümünde firmamızın yıllardır yaptığı güvenli ticaret sonucunda ön sıralarda yer alması bu gizlilik ve memnuniyetin sonucunda ortaya çıkmıştır. Firmamızın özel müşteriler için hazırlanan özel sunumları ve astropay alım satımları için tercih edilen birinci firma olmamızın tek nedeni müşteri memnuniyetinin en üst seviyelerde olmasıdır.

Güvenli Alışveriş ve Müşteri Memnuniyeti

Paykasa” ve ”Astropay” konusunda öğrenmek istediğiniz tüm soru ve sorunlarınız için firmamız sizlere her an hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu konular hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize iletişim bölümünden ulaştırabilirsiniz. En kısa zaman içinde yapılacak olan bilgilendirmeler ile astropay kart alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle firmamızın güvenlik konusunda yapmış olduğu çalışmalardan sizlerde son derece memnun kalacaksınız. Paykasa satın al kategorisinde bulunan özel kart seçeneklerinden bütçenize uygun olan kartı seçmeniz yeterlidir. İnternet içinde yapacağınız tüm oyun ve alışveriş ödemelerinizde bu kartın kullanımı sizlere %100 güvenli alışveriş keyfini sunacaktır.